Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.09.2019, 22:22   #16
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Ludwiku. Ale co Cie ściska ? Już powiedziałeś , że badziew. Jak ktoś nie ma 700 PLN na buty szuka tańszych. Nie oszukuje się , że są jak te za 700. Nie twierdzę nigdzie , że tak jest. Uważasz inaczej - i już

I na marginesie - masz jakiś fetysz moich stóp ? Skąd wieszb, że nie mam luzu)) Piszę , że jak na mnie - wolałbym więcej.

I przestań z tym plastikiem bo uwierzę , że jest jak z disco polo w Twoich ustach - poznałeś latami i już je znasz . Zrozum chłopie , że one nie są plastikowe ja je mam na nogach a nie Ty ))

I szacun. Wróżka jesteś. Wiesz , że dopiero poznam prawdę objawiona , gdy kupię porządne buty. Pierwsze primo -mialem kilka par za dużo więcej. Więc racji nie masz. Drugie primo - w temacie butów trochę siedzę. I jeżeli chodzi o czas i doświadczenie . Więc skąd wiesz , że dopiero przede mną te doświadczenia ? I skąd znasz moja szafę na buty ? Aaaaaaa. Moje stopy nie dają Ci spokoju

Zamykając powtórzę. Chciałem tanie buty. Mam. Napisałem co sądzę. Możesz się nie zgadzać. A ja mogę uważać , że są lepsze niż inne , gorsze itd.
  Odpowiedź z Cytowaniem