Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.02.2019, 09:58   #7
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,827
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 43 min 8 s
Domyślnie Nowy motocykl z UE

Kupowałem motocykl w GB i też nie miał w momencie zakupu wymaganego kilometrażu, ale wtedy to zbagatelizowałem. Wpisaliśmy na umowie odpowiednią ilość kilometrów i po dojechaniu do Krakowa ilość kilometrów się zgadzała. Jechałem na jego tablicach ale ubezpieczenie miałem zrobione przez swojego agenta niejako on-line . Tablice zdawałem z tego co pamiętam w naszym urzędzie przy rejestracji.







Być może nie byłem wtedy taki cwany i na papierach była właściwa ilość mil ale na miejscu w domu była już ta wymagana i potwierdzona przez badanie techniczne, co uratowało mi dupę. Wtedy chyba wykombinowałem że następnym razem trzeba wpisać odpowiednią ilość mil. Tak to chyba było, wiem że te 6000 km to była dla pani z urzędu sprawa kluczowa, ale to dawno już było i może teraz jest bardziej liberalnie, jeszcze musiałem sobie kupić chyba za 500 PLN, kartę pojazdu
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem