Wątek: Pajero Pinin
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.10.2022, 22:31   #29
Mirmil
 
Mirmil's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: mielec
Posty: 1,682
Motocykl: pilnie sprzedam
Mirmil jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 4 godz 16 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bukowski Zobacz post
O pandzie 4x4 myślałem, ale diesla nie chce (będzie dużo krótkich jazd a spalanie nie ma znaczenia.
Auro musi być krótkie, bo drogi są bardzo wąskie a i przy domu ciężko będzie dłuższym zawrócić.

Kasa jest elastyczna, jakby mi ktoś postawił garażowanego pinina z 50k przebiegu za 50k, to brałbym w ciemno. Tak myślę wydać 15-25 za dobrą bazę i wsadzić 5-10k.
czas na zakup i zrobienie auta mam do wiosny.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Podobna historie mialem w Gruzji. W pensjonacie do którego czesto zawoziłem turystow. Pensjon na stromej gorce. Przed nim małe miejsce do parkowania zawracania. Tylko małe terenowki tam wjezdzaly. Dopóki nie wjechalem tam swoim vw t4 , bo nie wiedziałem, że się nie da. Aczkolwiek 200 metrow robiło się na jedynce, z gazem w podłodze. Przed pensjonem zamiast na 3 razy, zawracałem na 4. Ale auto miałem o 70 cm dłuższe n8z właściciel.on miał właśnie pinina 5 drzwi, automat (pajero IO) .

Te 30 cm roznicy dlugosci dla dobrego kierowcy roznicy nie zrobi.
Takim pajero objechalem kiedys kawałek Gruzji. Nie wiem, jaki silnik, ale skrzynia to był automat. Po drodze super. W terenie troche jak podniesiony golf. Opony o profilu 65 , mały przeswit i nisko się siedzi. Na drogach z koleinami trzeba było uważać na wystające kamienie. Spalanie przy spokojnej jezdzie w 4 osoby okolo 10l benzyny. Ani ekonomiczne, ani wygodne. Kolejne wyjazdy brałem Forday mavericy/ escape, tego po 2006 roku, czyli suva w automacie, zazwyczaj hybrydę. Spalanie 8,5 , wiekszy w wygodniejszy na dziurach niz pinin. I nawet raz, w wersji bez napędu 4x4 dał radę dojechac do Menjoskure. A na pokładzie 2 osoby z tego forum były
__________________
niejedna przestrzen jeszcze moj uslyszy glos
super miejsce i cudowni ludzie www.misja-kamerun.pl
Mirmil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem