Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.02.2010, 15:47   #111
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,554
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 13 godz 17 min 48 s
Domyślnie

im dluzej czytam te przekomarzania tym bardziej utwrwalam sobie w glowie mysl:
na cholere mam taniej sprzedawac i jeszcze doplacac do forum.
walne raz skladke wieksza (na rok) w kwocie xxx jaka bedzie wyzsza od standardowej i po klopocie.
procentowe wyliczenia sa do bani.
na forum ekipa czasem altruistycznie sprzedaje i co, maja dokladac do interesu jeszcze?

Predzej bylbym zdania, ze np. Franz i Tomek i inne handlarskie nasienie - mowie o motocyklach konkretnie - odpalalo np. 50-100zl od motocykla i w zamian za to mialo swoj dzial - motocykle Franz, motocykle Tomek ...

czy nie bylo by to lepsze? to luzne mysli.
nie mam zamiaru wywracac niczego do gory nogami czy tez burzyc ustalen.
od razu mowie, ze nie ma co liczyc na bannery itp.
dzialy dostepne po zalogowaniu oczywiscie.

sorki panowie, ale dyskusja sie przeciaga niepotrzebnie.
Franz zarobi, forum zarobi, userzy beda mieli fajne motocykle jakie ciezko dostac juz - wszyscy happy.

patrze ciagle na dzial "Vendors" na advrider.com, tam jakos to dziala, ale tam zrzutka jest na forum liberalnie, nikt nie prosi sie o kase, ludzie z zalozenia wiedza, ze to wszystko kosztuje, (pomijam cichych sponsorow jakich to forum ma wielu).
po prostu ludzkie podejscie.

Franz, nie zrozum mnie zle, nie chce bynajmniej ciagnac kasy z ciebie czy Tomka, ale zamiast placic zlotych 400 to moze lepiej od motocykla sprzedanego przez forum.
przykladowo sprzedaz 10 motocykli - 1000zl leci do kasy (platne po sprzedazy kazdorazowo i wiem, zes honorowy facet jest i sam bedziesz tego pilnowal).
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem