Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.08.2017, 10:51   #189
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,050
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 38 min 55 s
Domyślnie

maurosso nic dodać nic ująć... mechanika płynów temat mi obcy na razie...i pewnie na dłuzej

Do czego dążę,idąc chińską myślą techniczna najlepiej bazować na gotowych rozwiązaniach typu Race Tech.. Na pewno nie jest to proste..ale CNC działa cuda,shimy idzie dobrać a spreżyny z odpowiednią twardością zrobią nawet na podkarpaciu..

Chce to wrzucic do dominatora,zrobię zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udało mi sie zawias w XR 400 doprowadzić do tego że w końcu zaczą pochłaniac duże nierówności przy dużych prędkościach co wcześniej mimo niezliczonych regulacji i kombinacji niestety sie nie udawało...

pomogła zmiana zaworu tłumienia dobicia i olej o lekko podwyższonym cst Ohlinsa.. teraz zawias pracuje wybornie i nic mu nie straszne mimo że to starej generacji Showa 43

Nie moja to zasługa bo spec od zawiasu skasował 500zł za zaworki ale było warto...teraz sam takie cuda robie bo mam kilka identycznych zawiasów...

co do produkcji emulatorów..przy małym insytucie badawczym da sie.. ale lepiej przerabiać gotowe rozwiązania...

Co do pienienia sie oleju.. są oleje które pienią siejuz przy wlewaniu do menzurki a so i takie co bąbelka nie puszczaja...

Maurosso zapraszam na kawkę w wolnej chwili,może troszkę naświetlił byś temat tych płynów i przepływów o ile to nie tajemnica serwisowa jak u niektórych..

Tu fotka cuda za 500zł to z prawej z lewej oryginał z starszej wersji
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_0515.jpg (296.2 KB, 18 wyświetleń)
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/

Ostatnio edytowane przez motomax : 31.08.2017 o 11:04
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem