Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.07.2019, 11:04   #18
ziutek2002
Tomaj
 
ziutek2002's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Nekla wlkp
Posty: 517
Motocykl: RD07,CRF1000L/DCT, XL600V
Przebieg: znośny
ziutek2002 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 11 godz 46 min 53 s
Domyślnie

....poddałem się chłopaki. Pierwszy raz tak szybko (no bo mam ją tydzień) porozbierałem plastiki, uniosłem bak, sprawdziłem wiązki itd...nic nie znalazłem. Mirnik pokazuje na gnieździe bezpiecznika względem masy cały czas 1,2 Ohma czyli zwarcie. Odpiąłem to o czym pisaliście - gniazdo zapalniczki itd - bez rezultatu. Gwarancja skończyła się na moto tego roku w kwietniu. Postanowiłem, że odstawię ją do ASO HONDA - tego samego, w którym wszystko dokładano tj, manetki, navi, gniazdo zapalniczki, alarm itd....wszystko udokumentowane na papierach z ASO i po rozmowie z Panem z serwisu też wszystko potwierdził. Powiedział, żebym więcej nie walczył tylko przywiózł moto zajrzą do tego co robili...
...Laweta za godzinkę będzie, na szczęście znajomy, a do ASO mamy 10km


Dobrze, że nie stało mi się to gdzieś dalej ...a niedawno byłem...i to z córą...

Do moto dopiero zajrzą w czwartek od rana, będę Was informował co i jak.

Bardzo dziękuję wam wszystkim za pomoc!

...nie daje mi tylko spokoju to, że przyjechałem nią normalnie do pracy, a po niej jak wsiadłem i przekręciłem stacyjkę kokpit już się nie palił....stała 8 godzin na słońcu...ale przecież to Afryka, no to klimat afrykański nie powinien być jej straszny...

Ostatnio edytowane przez 7Greg : 17.07.2019 o 08:09
ziutek2002 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem