Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.12.2018, 12:50   #434
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Miałem taka sama jak Ty powiedzmy BD marketowa - bardzo dostała w dupę ale wciąż działa tylko aku już ledwo zipią. Zima chce zrobić swap na liion.
Ale... kupiłem najdroższego dewalta 18v XR z udarem dwubiegową.... japierd... kosztuje z walizka koło 900 ale od kiedy ja mam nie używam już w ogole wiertarki w garażu. Masakra.

Stal wiertlem 10mm noproblem, profile do 2mm wiertło stopniowe sprawdzone do 30mm. Świder drewno 15mm belki 150mm na wylot, forstnery do 32mm jak w masło w dębinę i osb czy pzdzierz to nawet nie mówię. Zwykle wkręty do drewna 180mm na łeb 13 potrafi po prostu ukręcić...... No i bateria trzyma baaaaardzo dobrze.

Jedyna wada jest taka prócz ceny ze nie ma akcelerometru i przy wkręcaniu śrub jak nie jesteś ostrożny to nadgarstek może chrupnac. Niektóre mocniejsze modele boscha to maja i uważam ze w tak mocnej wkrętarce powinno to być standardem bo dłoń wraz z palcem na spuście ma tendencje do zacieśniania chwytu przy wkręcaniu.

Bierz dewalta - również w wielu porównaniach ta wkrętarka ma bardzo dobra opinie.
Ja mam 5ah baterie wiec mniejsza będzie poręczniejsza i tańsza.

M
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 04.12.2018 o 12:56
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem