Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.07.2010, 18:57   #1
Mech&Ścioła
 
Mech&Ścioła's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 276
Mech&Ścioła jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 3 godz 26 min 3 s
Domyślnie Szczękowiec Suomy D20

Hej! Chcę kupić nowy kask. Dotychczas jeżdziłem w Airohu Sv55. Przyzwyczaiłem się do szczękowca i do blendy (nie chcę multiteca). Mam mętlik w głowie, bo nolana103 też nie chcę, schubert c3 drogi (a przy tym źle mi leżał na głowie). Już rozważałem ponowny zakup jakiegoś szczękowca airoha (całkiem dobrze mi sie sprawował, tylko jest już zbyt luźny i ostatnio miałem w nim poważną glebę). Ale dzisiaj w sklepie zobaczyłem Suomy D20, szczękowiec (szczęka w otwartym położeniu jest zablokowana, tak że nie ma prawa sama opaść), z blendą, wg mnie fajnie wygląda (ale to rzecz gustu), dobrze leży na głowie, waży 1700g (nie mało, ale cóż, zresztą podobnie jak ten airoh), ma fajne zapięcie, nie jakieś tam DD jak multitec (tak, tak, wiem, że DD jest najbezpieczniejsze), posiada przyklejanego antyfoga, możliwość włożenia bluetootha i kosztuje... ok. 1100 PLN (z bluetoothem kosztuje 1900PLN). Wg mnie wygląda duużo lepiej niz nolan103 (design) oraz sprawia wrażenie wykonanego z lepszych materiałów. Pan w sklepie stwierdził, że ten kask dopiero wszedł do sprzedaży w tym roku i nie zna opinii uzytkowników.
A teraz pytanie do Was Czy ktoś już go ma i co mi o nim powie? A może coś o nim słyszeliście? Pozdrawiam!
Mech&Ścioła jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem