Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.08.2013, 15:36   #75
bajrasz
świeżym warto być:)
 
bajrasz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DWR
Posty: 1,241
Motocykl: RD07a
bajrasz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 9 godz 55 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lewar Zobacz post
...
Poza tym Bajrasz się zbliża i zależy mi żeby wygasić ten wątek.
Może Gadzina relacji tej nie zauważy, bo trochę się go jednak boję
...
Się zbliżył i zauważył i nie mogę uwierzyć jak twe serce i umysł stały się ślepymi organami. Jak upadłeś nisko w swej wierze, a nie rozumiejąc jawią ci się demony.
Jam Ci twym aniołem stróżem był w tej wycieczce. Fakt, że czasami cię zaniedbywałem, bo w tym samym czasie, musiałem opiekować się podobmnie zachwianym w wierze jak ty, kilkanaście tysięcy kilometrów dalej. Ilekroć jednak on już bezpiecznie spał, zajmowałem się tobą. a to w piwniczce z winami, by ci sikacza nie podali, a to na zlocie Gonzalesów, by cię nad ranem dupsko nie bolało i diengi nadal były w portfelu, a to na mostku, gdzie przez swą nieroztropność tulupa wykręciłeś. Wiesz jak ciężko było zorganizować tego sikającego serba do pomocy. 9,8 punkta sobie wtedy przyznałem. Z rurą mi trochę nie wyszło, ale mnicha załatwiłem, a mogłem jakiegoś albańskiego kozojebca zesłać. Tak więc otwórz serce i duszę i chwal Pana, że ma takiego pomagiera, co cię trochę lubi. Już pewnie zapomniałeś, bo lat upłynęło chyba trzysta jak jako mały chłopiec o blond kręconych loczkach, co wieczór wypowiadałes te słowa:

Bajraszu,stróżu mój, ty zawsze przy mnie stój...

Lata lecą, pamięć nie ta, oko już nie takie bystre...zapomniałeś
A ja co? A ja jak ten baran stoję lub leżę, ale zawsze w gotowości.
Zresztą popatrz na mnie i przyznaj, że bije ode mnie miłość i czasem zaleci tylko małym bączkiem

__________________
pozdrawiam
Pan Bajrasz






Ostatnio edytowane przez bajrasz : 01.08.2013 o 15:39
bajrasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem