Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.06.2014, 09:26   #87
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Na szybko to rzeczywiście przysłania pole widzenia przy otwartej przyłbicy. Testowałem ten kask w Ga-Pa i był idealny na odcinku 40 km wycieczki , wentylacja bardzo dobra do momentu kiedy nie założymy spojlera na szybę i jest 30 stopni. Spojler zakładam bo jest on po prostu głośny , ze spojlerem jest mniej turbulencji. Ten mój skurwiel układa się już 3 kkm i niby jest lepiej , ale wczoraj musiałem założyć okulary , bo soczewka mi chyba wypadła od jazdy z otwartą przyłbica . Przy otwartej jest on luźniejszy , czyli po zamknięciu zmienia rozmiar na mniejszy. Na dzień dzisiejszy jestem w nim w stanie jechać ale daleko mu do wygody starej BMW V , tamten też się układał ale przez 1 kkm i tam ból był zlokalizowany na czubku głowy , w tym najbardziej przy uszach i trochę powyżej . Może jest to wina założenia nie oryginalnego komunikatora , mam BT next , może oryginalne spikery lepiej pasują w miejscach na głośniki. Sprzedawany jest on razem z zamontowanym pinlockiem i działa on dobrze, na początku wymagał regulacji. Materiały na wysokim poziomie , subiektywnie lepsze w dotyku niż w neotec, w praktyce , nie miałem neoteca . Rozmiar jest w moim wypadku właściwy , być może podczas reklamacji uzyskał bym informację o niewłaściwej budowie anatomicznej głowy. Tak na poważnie mam nadzieję że niedługo dopasuje się on do kształtu mojej głowy i będzie on tak wygodny jak ten testowany w Ga-Pa. Coo hałasu to mam też wrażenie jakby nie był do końca szczelny po zamknięciu , gdzieś z boku szyby jest generowany świst , ale próba dotykania w różnych miejscach nie przyniosła pozytywnej zmiany, żadnej negatywnej też nie

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez consigliero : 09.06.2014 o 13:12 Powód: słownictwo za bardzo googlowskie wyszło
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem