Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.04.2017, 20:46   #4
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JarekAT Zobacz post
Jak się sprężysz i kupisz jeszcze RST Adventure 2 to się zmieścisz w 2 tyś.

Nie sprawdzałem w warunkach zimowych ale w upalne lato i w chłodniejszą jesień RST Adventure II w jasnej wersji sprawdza się świetnie. Pewnie wpięcie podpinki i zapięcie wszystkich zamków da dobry komfort przy niższych temperaturach. Przyczepić się mogę jedynie do moim zdaniem niezłej ale nie rewelacyjnej wentylacji nóg mimo otwarcia wywietrzników. W najnowszej wersji tego kompletu chyba nic nie zmienili w tym zakresie. Poza tym rewelacja, kurtka to mój ideał jeśli chodzi o ubrania bez GoreTexu. Cały zestaw schnie bardzo sprawnie jeszcze w czasie jazdy po ulewie jesienią - nie mam dobrego porównania, nie miałem jeszcze żadnego, wyższego modelu ciuchów, tylko czytałem opinie że niektóre komplety schną bardzo długo. Niestety podpinka na deszcz jest kompromisem pomiędzy ceną całości i wygodą.

Byłem dość sceptycznie nastawiony do używania camelbaku na motocyklu (kurtka ma dedykowaną kieszeń na plecach) ale nie jest źle. Na krótkiej trasie, gdy nasza gwiazda nie operuje za mocno po plecach, chłodna woda dość długo trzyma temperaturę. Przy mocnych upałach bez dodatkowej izolacji woda po całym dniu jazdy ogrzewa się tak, że robi się ciepła do mycia tłustych naczyń

Swoją drogą ktoś wie jak wygląda lista zmian w porównaniu wersji 2 do 3 tego kompletu? Znalazłem tylko jakieś ogólnikowe opisy.

Gdybym dzisiaj miał kupować zestaw motocyklowy za zbliżone pieniądze, brałbym RST Adventure ponownie.
Chciałbym kiedyś sprawdzić jakiś komplet GoreTexowy na dłuższej trasie ponieważ zarówno z butów jak i rękawic z tą membraną jestem bardzo zadowolony ale to pewnie po dokupieniu większego motocykla...
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem