Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.02.2011, 12:21   #6
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Ja mam od listopada :
-bateria w trybie podróżniczym ( latarka w namiocie, kalkulator, 2-3 sms-y/dobę, sprawdzanie godziny, budzik ) wytrzymuje ok 12-14 dni.
W trybie praca już tylko 3-4 ( OMNIA wytrzymuje mi dla porównania odpowiednio 3 i 1,5dnia ).
- z "poważnych" wad - wolno działa .... wciskam klawisz i trzeba dość długo czekać na reakcje telefonu ( szczególnie irytuje to moją siostrę, która nosi go aktualnie bo ma małe dziecko które lubi bawić się telefonami , Samsung te zabawy znosi dzielnie, poprzedni telefon sis poddał się po kilku dniach zabaw )
- przetrwał 30 minutowe oberwanie chmury w kieszeni, która do wodoszczelnych nie należała
- lądowanie w "głębokim" śniegu na stoku też nie zrobiło na nim efektu, podobnie jak liczne , bardziej lub mniej efektowne gleby z prędkościami 50-60km/h
- oringi pod klapkami, gniazdami - sprawiają solidne wrazenie
- fajna, mała ładowarka 230V w zestawie
- obsługa kart do 16GB
- wkurza mnie kompas, który trzeba kalibrować, nie wiem o co w tym chodzi
- GPS działa tylko z gogle earth i naviexpertem, który to ponoć wg Auto Świata był najlepsza nawigacją w 2010r.
- tak naprawdę to więcej może o nim powiedzieć siostra niż ja bo tak jej się spodobał, że oddać nie chce Mówi, że telefon " z racji rozmiarów wzbudza zainteresowanie wśród znajomych"
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem