Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.05.2019, 08:07   #36
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,327
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 3 godz 2 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Prince zapros kogos z pojeciem by spojrzal swiezym okiem na to bo Ty mozesz nie zauwazac jakiegos malego bledu.
No ba. Zawsze zapraszam. Dziś po 17nastej na Kłobuckiej 13. Ale już kilka osób było.

Cytat:
Dekompresator jest potrzebny. Ulatwia rozruch, oszczedza kopke i mechanizm. Nie zalozylbym hotkamsa,a do ustawiania zaworów trzeba się przyzwyczaic. Po prostu robi się trochę inaczej
Poczytaj neta. Bez tego urzadzenia w niesprzyjajacych okolicznosciach potrafi uszkodzić nogę
Ależ uszkadza. W zeszłym sezonie obserwowanie jak kopka próbuje mnie katapultować było jedną z najulubieńszych rozrywek grupy z którą jeżdżę. Ale były zmienne: Zapłon "sportowy" od Kymco, rozciągnięty łańcuszek rozrządu no i dogorywający gaźnik. Wcześniej spoko. Miałem od kupna na tym wałku wiec nauczyłem się kopać na nim. Jałowe obracanie na ori mnie irytuje.

Plusem akcesoryjnego wałka poza mocą (której akurat dodatkowej w terenie nie potrzeba) jest to, że luzy można ustawić w nocy, z marną latarką w zębach. A przy hodowskim autodeko to już trzeba sie szczypać.
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem