Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.01.2016, 14:42   #3
voxan69
 
voxan69's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Sanok
Posty: 2,022
Motocykl: EXC, ST 1300
Przebieg: rośnie
voxan69 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 7 godz 59 min 52 s
Domyślnie

Po wielu rozterkach stwierdziłem, że nie ma co kombinować i dopóki nie zobaczę, nie dotknę i nie przymierzę to nie będę pewny. W trzech sklepach kupiłem trzy kaski - wymienione w temacie LS2 MX456 kolor tytan, Airoh CR901 biało pomarańczowy i ostatni ONEAL seria 8 biało pomarańczowy.

We wszystkich kategoriach przegrał Airoh - w porównaniu do pozostałych to po prostu totalne dziadostwo. Skrzypi wszystko szczególnie daszek, malowanie bardzo delikatne - cienki lakier, słaba jakość wyściółki i gąbki, która po kilku przymiarkach na policzkach lekko się odkształciła (w Acerbisie po półtora roku wyglądała lepiej), ogólnie za te pieniądze kask bardzo słaby.

LS2 MX456 jakość wykonania bardzo przyzwoita, wykończenie ok, lakier również, nic nie skrzypi, tak jak powiedział kolega krótki pasek zapięcia. Mi wydawało się, że kask będąc na mojej głowie jest trochę za płytki. W sumie bardzo dobry kask.

Oneal seria 8 okazał się bezkonkurencyjny w każdej kategorii, przede wszystkim najlżejszy co bardzo czuć na głowie, bardzo ładnie i dobrze wykonany. Gąbka, materiał wewnątrz na najwyższym poziomie, zapięcie i długość paska w sam raz. Idealnie leży na mojej głowie. Bardzo dobra wentylacja co już sprawdziłem w terenie. Pasuje do gogli Leoshi

W ocenie nie brałem pod uwagę samej grafiki, która we wszystkich kaskach mi się podobała.
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
voxan69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem