Wy¶wietl Pojedyńczy Post
Stary 12.12.2018, 15:23   #21
zgodny


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Z Nawsi
Posty: 41
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 48tmil
zgodny jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 11 godz 40 min 53 s
Domy¶lnie Nie przejedziesz...

Cytat:
Napisał przemo77390 Zobacz post
Od 10 czerwca 2019 roku do 10 lipca 2019 roku wprowadza się możliwo¶ć bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Białoru¶ osób, które maj± zwyczajne lub elektroniczne bilety na zawody w ramach II Igrzysk Europejskich lub ceremonie otwarcia / zakończenia II Igrzysk Europejskich. Wjazd bezwizowy dotyczy obywateli Polski i innych państw, wskazanych w zał±czniku (lista państw). Dla przekroczenia granicy Republiki Białoru¶ obcokrajowiec powinien posiadać ważny paszport. Przekroczenie granicy państwowej Republiki Białoru¶ jest możliwe w dowolnych przej¶ciach granicznych.

Teraz mnie o¶wieciło - jak wygl±da sprawa w tej chwili przejazdu przez Białoru¶ do Rosji. Jeżeli można przejechać to można ten bilet wykorzystać na przejazd Tranzytowy przez Białoru¶ do Rosji. Mi akurat fajnie się składa bo zaczynam trip 6 lipca w stronę Kazachstanu i bym przeleciał na tym bilecie przez Białoru¶ - tylko jak napisałem ja z odprawami.
Mieszkaniec lub mieszkanka UE nie ma prawa przekraczania granicy BY-Rosja.Wewnętrzna unia celna i brak wremiennego wwozu.Na terenie Rosji po przekroczeniu granicy z BY stajesz się przestępc±.Możesz wracać z Rosji przez BY a do Rosji przez państwo unijne Łotwa lub Ukraina.Szeroko¶ci!
zgodny jest offline   OdpowiedĽ z Cytowaniem