Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.03.2012, 22:08   #1
Fihu
 
Fihu's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1,375
Motocykl: RD 03
Przebieg: x83000
Galeria: Zdjęcia
Fihu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 2 godz 2 min 41 s
Domyślnie Zasilanie pompy czyli pompa jest sprawna, a nie działa

Czołem
Mam problem. Motocykl pali pięknie jak podłączam go pod kroplówkę - pomijam pompę paliwa. Gdy podłączę i pompę to nie działa. Ogólnie pompa sama w sobie działa jak oszalała - styki jak nowe - wszystko gitarra. Co jest? Z tego wynika że nie ma zasilania. Co teraz sprawdzić? Bezpieczniki? Sprawdzałem te pod licznikami - wszystkie są okej. Są jakieś jeszcze?
Doczytałem się (mit?) że sterowanie pompy jak i obrotomierza w niektórych modelach było podpinane pod moduł - akurat gdy jeden moduł mi padł na jesieni to nie działał mi obrotomierz i miałem wrażenie że motocykl się dławił, dusił - tak jak by pompa raz działała a raz nie (z naciskiem na to drugie, bo motocykl po paru kilometrach jazdy na jednym cylindrze zgasł i już nawet na jeden nie palił - zachowywał się, pomijając brak iskier na tylnym cylindrze, w dodatku jak by nie miał paliwa). Teraz, po wymianie modułów (+ forumowy regler) iskra jest, obrotomierz działa. Pompa nie. Tzn. działa ale nie ma zasilania. Na co zwrócić uwagę? Jakiś przekaźnik?
Mam XRV rd03 z 1990 roku.
Pany pomóżcie bo sezon idzie a została mi tylko ta pompa i motocykl powinien być jak ta lala w końcu
Fihu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem