Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.09.2020, 20:44   #8
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
Malowanie najładniejsze ze wszystkich.
Gratki
Czy dobrze patrze ze wersja Rally kosztuje +10tys. W stosunku do zwykłej
Bo nie bardzo rozumiem co tyle kosztuje no chyb ze Akrap 5kę a druga 5ka reszta pierdółek.

Różnia sie te wersje czymś np. w zawieszeniu
Opisywałem to już w wątku Jarka więc kopiuję

"Wersja rally oficjanie stoi 49999 i posiada tak: akcesoryjna kanapa (1649,45)+ naklejki 358+100, akrap 3443, osłona alu łańcucha - nie da się dokupić do zwykłej, ledy 67,10+540+540 (chyba bo są do wyboru jeszcze jakieś za 296), złote felgi - nie da się dokupić do zwykłej, płyta ochronna 1429,67, malowanie - nie da się dokupić do zwykłej, osłona chłodnicy 539 co daje 8666,22 czyli wychodzi 41 332,78 za samą Tenere pod warunkiem, że te szparagły chcilibyśmy dokupic do zwykłej gdzie zwykła kosztuje 42999. Podjerzewam, że troszkę by się dało się zbić ceny przy zamówieniu.

Z rzeczy które mnie ew interesują to prowadnica łańcucha, wydech bo zwykły brzmi jak odkurzacz, kanapa rally,

do rozważenia stopka centralna, kufer oraz stelaż pod kufer

jest też akcesoryjny amor Ohlinsa YA818 ale nikt chyba jeszcze nie zmieniał więc nie wiem czy warto.

Ceny sa mocno chore ale łatwiej mi to wrzucić przy zakupie w ratę leasingową niż później pierdolić się z fakturami"

ps mam nadzieje, że kiedyś przy sprzedaży też będzie stała trochę drożej (a wiadomo czyją matką nadzieja jest)
Fizolof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem