Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.04.2013, 22:15   #1
Roxi
 
Roxi's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Wodzisław Śląski
Posty: 172
Przebieg: 5555
Roxi jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 11 godz 21 min 30 s
Domyślnie Dobór wzrostu moto ...Pomocy:)

Dzisiaj chciałem kopić moje pierwsze moto. W zasadzie już byłem zdecydowany i wszystko mi pasuje tylko przerosła mnie wysokość moto. Chodzi o nowego xt660z. Mam wzrostu jakieś 176 cm i aby dosięgnąć ziemi, to muszę pochylić moto na jedną stronę i sięgam tak połową stopy. Gość w salonie stwierdził, że to kwestia praktyki i po kilku miesiącach się przyzwyczaję i nie będzie problemu. Trochę mnie ta wysokość zniechęciła i tej Tenerki nie kupiłem Są niby jakieś kity do obniżania 3-5 cm zawieszenia, ale ponoć wpływa to negatywnie na właściwości trakcyjne. Przymierzałem się do nowego trampka i ten mi już wielkością łatwiej ogarnąć ale ta lampa z przodu okrągła mi w nim jakoś wybitnie nie leży...
Pewnie tematów podobnych było sporo, ale mój problem jest dla mnie wyjątkowy Doradźcie coś proszę, bo w afekcie jeszcze jakiś badziew kupię. Myślałem jeszcze na dr650 na początek ale ciężko coś fajnego trafić...

Podsumowując jak to w końcu jest z tym wzrostem i takim moto które ma 896 mm czy zawsze się będę męczył? W sumie nie wiem ile ma Afra... bo nie wiem czy z moim wzrostem jestem skazany na poczciwe trampki lub DR Wiem, że się da tylko czy po czasie przynajmniej będzie to komfortowe...
Proszę o pomoc
Roxi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem