Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.01.2018, 23:05   #19
adoado0


Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Chojnice
Posty: 231
Motocykl: RD07a
adoado0 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 1 godz 53 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
Nie chwaląc się jeżdżę sporo i to z zawodnikami pro enduro powiem szczerze że jak ktoś mi pisze że chce NAT walić trening na torze to mi ręce opadają do tego używa się małego Moto z kamizelka wypełniona obciążeniem dostosowując do tego wagę raidera zawias i całe mnóstwo innych rzeczy
A już nówka sztuką tak Napier....ć w terenie mowę mi odbiera a myśli podpowiadają kto bogatemu zabroni
Szukam Moto uniwersalnego. Wolę zrobić trening bez bagażu na torze niż gdzieś daleko od domu. Sprawa prosta, nie wymagająca zbędnego tłumaczenia. Lubię trochę terenu a przecież nie pojadę crossowka, choćby ze względu na homologację. Nie wiem po co to bicie piany w wątku. Odbiegamy od tematu. Afryka jest rzekomo motocyklem do offu więc dlaczego nowa na nie wjechać? Nowa crossowka też mam na tor nie jechać bo jest nowa? To po co kupujecie nowa Afryke? By postawić pod sklepem bo do offu szkoda? Czy pojedzdix sobie po czarnym? Nie czaje tej fali krytyki.
Obciążyć mam liścia dodatkowymi 100 kg? Proszę Cie., I To ja jestem niepoważny? Moja 450 waży 112 kg, rozumiem że dwa worki ziemniakow na plecy?
Nie odbiegajmy zbyt od tematu by kolejny wątek nie był w 99 procent wypełniony nic nie wnoszącymi postami poza osobistymi wycieczkami.

Ostatnio edytowane przez adoado0 : 25.01.2018 o 23:11
adoado0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem