Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.07.2013, 00:21   #7
Orzep
Zwykły przechodzień...
 
Orzep's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: DW
Posty: 1,794
Motocykl: GS12y
Orzep jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 11 godz 45 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał piter Zobacz post
Miałem okazję pojeździć modelem 2013 i chyba z tym szarpaniem się nie zgodzę, bo przy tak małej prędkości miałem wrażenie że jadę moto napędzanym na łańcuch, a nie na wał-tak szarpało. Podobno to wina złego zgrania skrzyni i może poprawią to w wersji ADV.
...ja elastyczność od 40km/h podawałem w Triumph'ie i Moim GSie2007r. Napisałem w poście, że newGSa nie testowałem pod tym względem!
Piszę też o chujowej skrzyni biegóF
Temat jest rozwojowy i proszę o Wasze wrażenia z jazdy powyższymi jednośladami.

Pozdro Orzep
p.s. Na testach KTMa1190 poznałem forumowego kolegą z FAT- Grześka.
Jeżdził AT, a obecnie na GS1150ADV i nawija mnogo kaaemów w roku!
Pomarańczą był zachwycony...jednak nie latał newGSem, a miał już wyrobioną opinię na jego temat(negatywną), poprzez informację od Kolegów, internetu itd.

PISZCIE CI, KTÓRZY JEŹDZILIŚCIE, bo co Jeździec, to opinia, na której się buduje jakiś obraz!
Zwieńczeniem i tak powinna być jazda próbna danym jednośladem...

EDIT: Myku pogadamy telefonicznie, bo TriumF jest też fajnym motocyklem podróżniczym, ale ciężko to naświetlić językiem pisanym, wśród Ortodoksów wszelakiej maści!
Na pewno "odstaje"w pewnych względach od GSa i LC8, ale...to ZAJEBISTY motocykl, tak samo jak ST1200!
Reszta zależy od LOBBY forumowego
__________________
-- Nie wzywaj imienia Pana bOrzepa nadaremno-- -- Trudno jest powiedzieć NIE, gdy wszyscy mówią TAK --

Ostatnio edytowane przez Orzep : 31.07.2013 o 08:53 Powód: doprecyzowanie odpowiedzi
Orzep jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem