Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.08.2020, 13:24   #1
Zajec1992


Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 9
Motocykl: RD03
Zajec1992 jest na dystyngowanej drodze
Online: 11 godz 1 min 5 s
Domyślnie Nat czy ATas powyżej 2018 na duży wyświetlaczu.

Witam wszystkich.

Jeśli nie to miejsce to proszę o przeniesienie.
Jestem tutaj swiezakiem i szukam pomocy rozmowy wsparca/ porady trochę ojcowskiej:-)

Jestem zdecydowany na AT jednakże pojawia się wewnętrzna rozterka.
Wcześniej jeździłem wyłącznie enduro i czekam za odbiorem prawka w związku ztym jestem zielony jak łąka.

Oto kila pytań jakie mnie nurtuje.

Zastanawiam się nad Afryczka i z tego co wyczytałem warto patrzeć na rok powyżej 2018 bynajmniej duży wyświetlacz. Poprawione kilka rzeczy jak skrzynia trochę zawieszenie, koła, rama, niby wyświetlacz ale z tego co tu czytam też szału nie ma. Raczej jestem zdecydowany na DTC. Jednakże z racji zapału do lasów itp zastanawiam się czy nie szukać adventure sport. I o to jest pytanie czy warto dopłacać za wyższa AT.

Dodam że z założenia chce latać na jakieś wyprawy z żoną więc kufry itp w pewnie zgłoszę się do kolegi z forum. Wypady na szutry na pewno się zdążą. Kupię pojeżdżę i kupię może 2kpl opon typowo w teren.

Kolejna rozterka czy zabardzo mnje nie pochłonie to wszystko bo to już jednak literek. Ale wydaje mi się że jeżdżąc ostrożnie będzie si. Co sądzicie? Dwa że już miałem 2 po żadne dzwony autem skończone kasacja.

Informacyjnie.
Mam 28 wiosen. 184cm wstostu i stery 95 kg na sucho.

Nie dotarłem jeszcze do zakątków forum odnośnie ciuchów co warto co nie wyczytałem że tu raczej nie szczędzić. Gdyby ktoś miał jakieśpodpowiedzi to z chęcią poczytam. Być może polecicie jakiś sklep lub zestaw z Ali.

Liczę na wyrozumiałość z racji swiezaka i wasze opinie. Ponieważ nie znalazłem żadnej rozmowy w podobną nym kontekście.

Z racji tego że świeży na drodze może polecicie jakies dodatkowe szkolenie lub z kimś się uda spotkać i trochę pojeździć co mnie skoryguje co robię ujowo.

Pozdrawiam
Jakub
Zajec1992 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem