Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.06.2019, 14:48   #1
kalenji96


Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 1
Motocykl: RD03
kalenji96 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 9 min 30 s
Domyślnie Czy warto jechać po AT na zachód?

Witam, własnie przymierzam się do zakupu pierwszego motocykla. Cały czas myślałem że będzie to drz 400 ale patrząc zdroworozsądkowo drz nie nadaje się dla mnie gdyż motocyklem mam zamiar jeździć cały sezon do pracy(duże miasto+wioski 35km) eksploatacja+ilość i stan maszyn w naszym kraju mnie przeraził. Więc padł pomysł na nowego mt07 nawet mi się podobał, cena i korzyści podatkowe też mnie w jakimś stopniu nakręcały.No i nadszedł ten moment w którym zobaczyłem afryke na mieście stojącą obok jakiegoś nakeda pokroju mt i to rozwiało moje wątpliwości na temat czy chce mieć prawdziwy motocykl na którym będę się uczył podstaw mechaniki czy plastikową zabawkę na której czuje się trochę jak na rowerze gdyż jestem dość rosłą sobą(188 i 100kg+).Przechodząc do meritum mojego pytania gdzie szukać afryki dla siebie? Zauważyłem że w Polsce jest dużo egzemplarzy wstępnie wyglądających dobrze z normalnymi cenami ale też zauważyłem ogromną ilość sprzętów za naszą zachodnią granicą z podobnymi cenami jak w Polsce?Więc co sądzicie o użytkownikach afryki na zachodzie głownie DE ? Czy może najlepiej wziąć ze sobą osobę ogarniającą i jeździć po Polsce?
kalenji96 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem