Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.01.2017, 22:31   #42
qbaRD07


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Szczecin
Posty: 695
Motocykl: Tenere 700
qbaRD07 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 22 godz 59 min 37 s
Domyślnie

Mam już kilka miesięcy ridera 410, więc podzielę się garścią spostrzeżeń.
Konstrukcyjnie jest to urządzenie klasy premium prze duuuże P. jest to naprawdę solidny produkt, jak i dodatki tj RAM czy uchwyt do auta, wszystkie elementy są po prostu dobrze wykonane.
Nigdy nie miałem kłopotu z widocznością ekranu, a zimą podgrzewa ekran (lub miałem takie wrażenie).
Myślę, że z 10 kkm za nami, i raz musiałem w trasie restartować bo się zawiesił.
Świetnie działa nawigowanie w wersji pieszej, bateria daje rade a ja nawet nie zdawałem sobie sprawy, że będę to urządzenie tak często używał do tego celu.
Motocyklowo fajnie wybiera trasę ze stopniowaniem krętości i górkowatości - dość fajnie to działa.
Szuterki i drogi polne, czy leśne ... są.

Co mnie zastanowiło,
trasa ustawiona na ekologiczną (dżizas skąd ta nazwa) a to zdaje się optymalne ustawienie, czasem np przejazd przez Monachium nocą kierowany był przez centrum a za dnia normalnie autostradą, czyżby pora dnia była brana pod uwagę przy planowaniu trasy?
Minus moim zdaniem to info o korkach i utrudnieniach tylko przez net z komóry, inne modele TT niższej klasy (nie motocyklowe), mają tą funkcję za free.
Bardzo fajnie działa kontrola na odcinkowych pomiarach prędkości.
Fotoradary są aktualne.

Moim zdaniem produkt najwyższej klasy, jeśli obroni się trwałością a wszystko na to wskazuje, będę tym bardziej zadowolony. Motocyklowo jednak chyba bardziej dla onroadowców, z pewnością nie na liścia.

Cena jest zaporowa i to jest w zasadzie jedyny niekwestionowany mankament.
qbaRD07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem