Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.01.2023, 21:28   #8
Lakrua
 
Lakrua's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Zakopane
Posty: 385
Motocykl: NAT
Lakrua jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 23 godz 50 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rene82 Zobacz post
ślędzę Twój wątek....bo będziemy w maroko od 21.04 przez 2 tygodnie (czyli dużo więcej asfaltu). Plan podobny (punkty na twojej mapie) (bez sahary zachodniej)....nie zakładam piachów, max to część drogi z merzouga do zagory ( czyli ze 40 km do ouzina przed piachem w korycie powrót). jak nie zakładam piachów to wystaczą mi rally str, na plażę przed sidi infi też wystarczą.
Mam tylko jedną kwestię...nie byłem w Maroku a dużo się naczytałem o lokalsach w dużych miastach. Co z bezpieczeństwem moto. Wiadomo że najfajniej zatrzymywać się w riadach w medynach. A w tych miejscach parkingów brak , jak są ulice obok to średnio ztrzeżone, niektóre riady maja garaże...ale ciężko jej wyczaić...macie jakieś pomysły/sprawdzone miejsca na fez/marakesz/Chefchaoun z trzymaniem moto
Osobiście spałem przez Booking.com . Ogólnie miejscówek do spania masa, jest w czym wybierać. Jak tylko jest możliwość to wpuszczają na podwórko a jak nie to doradza gdzie zostawić bezpiecznie. W Marakeszu miałem tylko ciekawą historie bo parkingi płatne strzeżone były zawsze zawalone i trzeba było stawiać na tych wzdłuż ulicy. No i zdziwienie było na drugi dzień Moto przesunięte ze 3 metry ale chyba zastawilem komuś wjazd bo myślałem że to jakaś zapomniana brama… Oglnie Maroko spoko Booking tam działa elegancko zero stresu
__________________
Taniej kupię, drożej sprzedam
Lakrua jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem