Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.11.2018, 16:32   #14
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie

A propos wynajmu auta .
Jeżeli komuś mimo wszystko przyjdzie ochota brać auto z wypożyczalni Arena to chciałbym aby wziąć na serio opisy negatywne zachowania osobnika o imieniu Ali. Zasadniczo gość wam robi łaskę że odbiera auto, jak będziecie pod presją czasu to oskubie was za brudne auto, niewłaściwy poziom benzyny, stare odrapania przypisze wam. My mieliśmy więcej czasu i próbowałem dotankować do 3 kresek, trik jest taki że w przypadku Logana należy kupić za 5 JD jak jest pusty zbiornik i jak nam spadnie nawet po 5 km do 2 kresek to nie pomoże zalanie litra , 2 lub 3, trzeba wydać 5 JD jednorazowo. To była pierwsza scysja. Na stacji otworzyłem pokrywę silnika, znalazłem filtr powietrza w kilku częściach luźno rozsypanych w komorze, gdy zwróciłem na to uwagę nie było to dla niego duże zaskoczenie, moim zdaniem wiedział że tak jest i chyba liczył na zatarcie silnika. Stare zadrapanie przypisał nam i gdy miałem protokół do podpisania, wpisałem swoje zastrzeżenia co do tej historii. Wkurwieni czekaliśmy na Ubera i pojawił się facet który nam auto wydawał i przyznał że otarcie było stare. Zasadniczo auto było ok, drzwi przednie skrzypiały, pewnie były robione, a on wyraźnie zwrócił na to uwagę. Z lotniska odebrano nas i zawieziono do wypożyczalni, jechaliśmy w 7 osób 5 osobowym autem, na szczęście było jedno dziecko . Taki zgrzyt na koniec pobytu w Jordanii.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem