Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.12.2013, 17:59   #1
Skydiverek
 
Skydiverek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Kraków/Bielsko-Biała
Posty: 213
Motocykl: 6 rowerów
Skydiverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 17 godz 11 min 50 s
Domyślnie Pojazdy prawie uprzywilejowane

Zwracam sie z takim głupim pytaniem do Szanownego Grona.
Jak to jest z tymi pojazdami uprzywilejowanymi w samochodzie cywilnym? Tz o co mi chodzi. Otóż:
Na przestrzeni ustatnich kilku miesiecy zaobserwowałem na trasie Bielsko-Biała - Katowice kilka zdarzeń typu, ze na lewym pasie z prędkością zauważalnie większą od całości ruchu przemieszcza sie pojazd (notabene było to zawsze BMWX6 lub jakaś nowa 5) i jesli napotka przed sobą wolniej jadacy pojazd to dojezdza na centymetry do zderzaka i jak ten wolniej jadacy nie usuwa się (z róznych powodów) na prawy pas to błyska swiatłami. Ale swiatłami koloru niebieskiego z lamp ukrytych za atrapa chłodnicy. Dzis własnie tak było że ten wolniejszy samochód jadący lewym pasem mnie wyprzedzał. Ja sie wlokłem 90 km/h na prawym . Po takim fleszu niebieskimi swiatłami uciekł na prawy tylko jak by nie moje hamowanie to byłaby niezła kraksa. A delikwent z BMW wyłaczył niebieskie flesze i pognał dalej. CO TO MA BYĆ!!! Prosze o komentaz co w takiej sytuacji mozna zrobić? Tzn jak by mi błyskało takie cos to co robić?
Skydiverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem