Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.08.2012, 15:32   #1
sizyrk
Jak kółka to tylko dwa , a jak chcesz cztery - kup dwa motory :-)
 
sizyrk's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Lancaster UK
Posty: 755
Motocykl: 2x RD07A CRF1100 Adventure Sport
Przebieg: 90 tys
sizyrk jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 14 godz 41 min 40 s
Question Nowe moto...... czyli o przewadze jednych świąt nad drugimi

Potrzebuje porady na temat nowego moto do wypraw.... wiem o tym już było i całkiem sporo, wystarczy myszką poruszać, lecz tym razem kryteria się zmieniły. Mianowicie:
Wpadłem na pomysł co to by zrobić sobie małe wakacje w przyszłym roku i zwiedzić kilka okolicznych krajów moja AT zadowolona i do tego momentu jest ok. I... chciałbym zabrać ojca na drugim moto, lecz on jeździ starą MZ 250 ( stara z 1969 r.) wiec pomyślałem , że może sprawić mu na tą okazje jakąś zabawkę ( czyt. prezent ) co by załadowana za moją AT nadążyła.Nie jest on wielkim człowiekiem ( 170 i jakieś 60 kg ) plus wiek więc coś pokroju AT odpada , za duże, za ciężkie i za wysokie. Myślałem o TA ale cenowo to troszkę za dużo. Chciałbym coś znaleźć z przedziału 5000 - 7500 PLN. Coś co będzie w miarę niskie ( niższe niż AT ), lżejsze no i najważniejsze pozycją musi przypominać AT. Nie musi być na off bo wątpię aby ojciec chciał się w błotku taplać lub latać po połoninach...... i najlepiej prosta konstrukcja co by sobie mógł wszystko sam zrobić( jest mechanikiem ) i mało palić i.......

z góry dzięki za podpowiedzi
sizyrk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem