Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.09.2011, 19:14   #43
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Od roku przymierzam się do zmiany kasku, mój system V jest już trochę ściorany , ale ja go też specjalnie nie szanowałem . Zrobiłem w nim grubo ponad 100 tys , pierwsze 1000 km trochę cierpiałem ze względu na dopasowanie. Wiele razy podnosiłem go z ziemi , 2 razy leżeliśmy na ziemi i nie zawiódł. Jeżdżąc w deszczu był problem z parowaniem ale na moich okularach kask nigdy nie spowodował żeby moja głowa była mokra ,w środku zawsze było sucho.Przymierzałem się też do Multitec ,ale nie pasowała mi mała ilość miejsca w środku i materiały wykończeniowe. Od roku mój syn jeździł właśnie w Multitec i sobie chwalił ,ale po wspólnym wypadku powiedział że więcej nie wsiądzie na motocykl. Kask leżał na półce to postanowiłem spróbować jak będzie , rozmiar to S a ja mam M co odbija się w komforcie, okulary wkładam z dużym trudem i po skończonej jeździe muszę je doprowadzać do porządku. Ponieważ jeździłem na małym GS to poziom hałasu był znaczny, przeszkadza mi też wklejona blenda. W porównaniu do zużytej V jest ładny , kolorowy i nieobity ale jeździłbym w nim tylko z powodu że go mam. Przymierzałem system VI oraz C3 i żaden z nich nie był idealny, jeden skrzypiał na głowie a drugi miał problem z zamykaniem
szyby. Skutek jest taki, że przeserwisowałem V, która zacięła mi się na głowie i musiałem go ściągać jak integrala oraz dokupiłem nową szybę z antyfogiem. Czekam w dalszym ciągu na kask idealny.
PozdrawiaM

Ostatnio edytowane przez consigliero : 05.09.2011 o 19:18
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem