Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.01.2018, 17:29   #5
VIPER
 
VIPER's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: TAK
Posty: 135
Motocykl: CRF1000L GS1200adv
Przebieg: jest
VIPER jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 2 godz 28 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu2012 Zobacz post
myślicie że da radę ten patent ?
czy koło nie urwie ?
chcę to jeszcze wzmocnić obejmą przez środek.

... niestety nie, więcej pierdolenia z tym mocowaniem będzie i gorszy dostęp i nie bardzo się zzgrywało ze stelażem i płytą Kriega. ... poza tym chcę tam szmacianą narzędziówkę dać
GRZECHU po co pytasz, skoro już masz ścisle sprecyzowany plan ?

Mnie sie ten pomysł podoba prawie pod każdym względem (zakładam, że tuba dł ok 30cm, 31 cm z uchwytem na końcu, srednica tuby 90mm, pogrubienie przy gwincie fi 100mm, odl. opony od tuby 14-15cm - jak motór stoi na centralnej stopce):

1. jesteś lewo czy prawo ręczny? odkręcanie lewą ręką (prawa oparta na tablicy rejestracyjnej abyś nie upadł na kolana lub do tyłu)
2. (motór na bocznej stopce stoi przechylony na lewo) po odkręceniu wieczka zawartość tuby wypada sama - fajnie
3. zawartość tuby nawet w chłodne dni jest podgrzana (tuba kończy się zaraz za wylotem tłumika (masz remusa?), a tam ciepło (może się nie przegrzeje))
4. próbowałeś wsadzić do tuby piwo - (płyta kriega i stelaż nie przeszkadza ?)
5. Jest mini minus - wg. mnie na oko "braknie" 17mm aby k. nie zachaczyło - ale nie wsadzalem baby na moto i nie wieszałem się na stelażach aby moto do ziemi docisnąć):

boxia.JPG boxa.JPG slabo.JPG

dlaczego płyta kriega niby ma przeszkadzać:
box1.JPG

A jak ma się zgrać ze stelażem to kup GIVI S250 Tool box (na touratecha od 1200GS nie namawiam - drogo)
__________________
Umiejętność prawidłowej oceny przychodzi z doświadczeniem. Niestety doświadczenia przybywa w wyniku niewłaściwej oceny

Ostatnio edytowane przez VIPER : 28.01.2018 o 19:26 Powód: literówka
VIPER jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem