Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.02.2021, 21:16   #1
dzinks
 
dzinks's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 1,284
Motocykl: CRF1000L
dzinks jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 6 godz 28 min 38 s
Domyślnie Karolina - wsparcie potrzebne

Hej,

Przyjaciele, z dawnych lat harcerskich i gdy bywałem w sanatorium, odezwali się że Karolina, która z nami jeździła na obozy harcerskie, teraz potrzebuje wsparcia. Uruchomiła zrzutkę, która ruszyła szybko z kopyta, ale niestety stanęło.

Wiem, że takich sytuacji jest mnóstwo i nie każdemu jesteśmy w stanie pomóc. Jednak jeśli macie możliwość, lub ktoś z waszych znajomych proszę was o wsparcie.



Cytat:
Mam na imię Karolina. Przeszłam 20 operacji, ponieważ w dzieciństwie uszkodzono mi nerw kulszowy podając zastrzyk. Większość życia nie mogłam chodzić, ponieważ noga była bardzo uszkodzona (porażona, zdeformowana i skrócona). Dopiero amputacja w wieku 27 lat i proteza spowodowały, że zaczęłam normalnie żyć i cieszyć się życiem, co widzicie na zdjęciach. Od roku znów wróciłam do leżenia w łóżku i bardzo silnych leków przeciwbólowych, gdyż stało się z nogą coś, czego od miesięcy próbuję się dowiedzieć. Jestem pod opieką specjalistów z poradni leczenia bólu, a zaznaczyć należy, że Polsce takie placówki świadczą usługi odpłatnie. Poza tym w sytuacji pandemii bardzo trudno przeprowadzić szybko badania w ramach NFZ, dlatego też jestem zmuszona wykonywać je prywatnie. Obecnie skupiam się na doprowadzeniu do trafnej diagnozy, co wymaga mobilności (jak wspominałam nie mogę chodzić, a kule ze względu na problemy z kręgosłupem są niewskazane), dlatego też potrzebuję dobrego i lekkiego wózka inwalidzkiego (przeszłam 2 operacje kręgosłupa w ciągu ostatnich 2 lat, stąd waga jest ważna). Po etapie diagnostycznym i operacji będę potrzebowała również nowego indywidualnie wykonanego leja protezowego oraz wymiany podzespołów protezy. Na końcu jeszcze rehabilitacja dla osób po amputacjach kończyn (w Polsce jest kilka dedykowanych placówek), która również jest prywatna. Koszty mojego leczenia, protezowania, usprawniania i wózka są dla mnie bardzo duże, dlatego zdecydowałam się poprosić o pomoc. Wg wyliczeń zabraknie mi 33000 zł. Jeśli zechcecie wesprzeć moją walkę o normalne życie, będę bardzo wdzięczna. A może pojeździmy razem rowerami Życzę dużo zdrowia.
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/eb5s79

1% podatku


Ostatnio edytowane przez dzinks : 27.02.2021 o 22:03
dzinks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem