Wątek: Kamera cyfrowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.07.2008, 14:13   #1
Dejvid
 
Dejvid's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych
Posty: 154
Motocykl: RD04
Przebieg: 99999
Galeria: Zdjęcia
Dejvid jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 1 min 33 s
Domyślnie Kamera cyfrowa

Witam, szykując się pomału do wrześniowego wypadu na poludniowy wschód EU, rozpatruję zakup jakiejś kamerki co by uwieczniać zwiedzania. I mam tu pytanie do tych którzy z takimi kamerami mieli lub mają do czynienia, a ja ciemny bo nigdy nawet tego w lapach nie mialem Głównie chodzi mi o radzaj niosnika danych - sa kamerki na DVD, na kasety miniDV, na karty pamieci i pewnie jakies jeszcze o których pojecia nie mam. Wydaje mi się że te na karty są drogie w "eksploatacji" bo karty są poprostu drogie. Natomiast kasetki DV sa o wiele tansze i mozna ich zakupić cały worek i jechać, podobnie plyty DVD. Kamerka ma być używana czasami w trudnych warunkach (powiedzmy podczas przejazdu zakurzonym offroadem), może przezyc czasami wstrzasy (wtedy zapis na DVD moze byc przerwany od drgań). Proszę o jakieś sugestie tych co uzywają kamery cyfr. i doszli juz do jakiś wniosków, jakie wady i zalety mają kamery o roznych nosnikach danych, jakie ceny nosnikow ktore najbardziej oplaca sie kupowac itp.
PS. Cena to max 800PLN. Nie musi posiadać wodotrysków typu jakies kosmiczne opcje i efekty specjalne, typu jakies megazoomy, wystarczy żeby poprostu dobrze i nizawodnie nagrywała.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Dejvid : 28.07.2008 o 14:21
Dejvid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem