Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.07.2020, 09:05   #1561
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,862
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 15 godz 9 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 44FG Zobacz post
Mada, kojarzysz czy ktoś w PL zajmuje się remapem takich motocykli? W kwestii samochodów to wiem gdzie szukać ale motocykli nie bardzo. Niby zasada działania silnika spalinowego ta sama ale mimo wszystko specjalizacja motocykowa by do mnie przemawiała. Pamiętam, że zakładałeś taki wątek chyba w kwestii CRF1000 ale wyniknęło z niego głównie chyba sprowadzanie gotowców z UK. Ja bym wolał mapę zrobioną pod konkretny egzemplarz niż gotowca.
Jest dużo takich firm praktycznie w każdym większym mieście, jednak kto zrobi to dobrze nie wiem.
Mój kolega stroi swoje sprzęty w Krakowie, nie pamiętam nazwy ale google na pewno pamięta.
Z hąda jest taki problem ze nie da się od tak wpiąć w moduł.
Trzeba go owtorzyc więc to już ingerencja. Druga opcja jest dołożenie powercomandery albo Rapid bike.
Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
coś mi się nie chce wierzyć aby samą końcówką tłumika wyciągnąć 15KM, na dole opisu jest coś takiego "For perfect performance, throttle response and durability, ECU remapping is recommended."

więc pewnie dopiero wtedy będzie te 15KM może to zwykły chwyt reklamowy
To nie sama końcówka tylko komplety układ czyli pozbycie się dwóch katalizatorów.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest online   Odpowiedź z Cytowaniem