Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.12.2010, 07:41   #16
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,355
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 22 godz 33 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wolo Zobacz post
Dzieju, jeśli jesteś takim altruistą, rozumiem, że na wszystkie 14 pojazdów wykupiłeś AC, aby ewentualny sprawca kolizji nie musiał pokrywać szkód ze swojego OC.
Nie każdy jest tak szlachetny, większość po prostu szuka oszczędności i nie powinno Cię to dziwić.

Pozdrawiam
Spokojnie, AC też wykupuję , nie dziwi mnie również szukanie oszczędności bo i mi się kasa nie przelewa i też ich szukam.
Ale uważam że firmy kuszące tanimi ubezpieczeniami robiace potem problemy z wyplatami lub porządnymi naprawami powinny zniknąć z rynku.
Nie kwestionuję istnienia konkurencji i zasadności firm tańszych ale pod warunkiem uczciwego postepowania podczas likwidacji szkody.
Mam nadzieję że teraz lepiej wyjaśnilem swoją myśl.
Ciekawe co powiesz jak np skasują ci samochodek , pójdzie na złom a ubezpieczalnia znajdzie pretekst żeby ci wypłacić tylko część wartości , życzę powodzenia w bieganiu po sądach rok może dwa a i dłużej.....znałem takie przypadki.
Jeśli , czego ci nie życzę, przebrniesz przez takie coś to wtedy proszę opisz swoje wrażenia.

Generalnie w Polsce najczęściej na pierwszym miejscu stawia się tanio a gdzieś dalej dobrze.
Czy aby zawsze jest to takie właściwe i za wszelka cenę?
Chyba wystarczy wyjaśnień.
Zdrówka
__________________
__________________
AT03

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 27.12.2010 o 07:45
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem