Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.01.2016, 23:33   #2
slafo
Are we truly alone? The Truth is Out There
 
slafo's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Urzut
Posty: 661
Motocykl: obecnie brak
slafo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 1 godz 2 min 6 s
Domyślnie

Chcesz by żona była zadowolona kup maca. Przesiadka z Winzgrozy jest naprawdę bezbolesna. Zamiast Ctrl jest Cmd
PS CS6 jak i CC działa na nim super. Masz Time Machine w razie "W".
Żaden okienkowy laptop nie zapewni Wam takiego bezpieczeństwa Waszych danych. Grasz - kup Winzgrozę, pracujesz - tylko Mac.
Pracowałem na macu mini z 64 MB na grafice, 4 GB Ram i dawał sobie doskonale radę z PS CS6.
Jeśli żona obrabia zdjęcia w domu, to polecam mac mini late 2012, z grafiką HD4000, wsadzisz 16 GB ramu i praca będzie przyjemnością. Cena ok 1,8 k.

Po dziestu latach na win wyprzedałem wszystko. W domu tylko macki. Wreszcie jest spokój. Nie trzeba co roku przeinstalowywać, brak wirusów, działają i zarabiają. Żonka MacBook Pro 13 A1278, ja kocham swojego staruszka MBP 15 A1260 z 2008 roku, pod tv podpięty Mac Mini 2.1, a do roboty właśnie mac mini late 2012. Otwierasz, pracujesz, trzaskasz klapą lub usypiasz. Nie martwisz się czy to coś wstanie przy następnym uruchomieniu. To ma działać. Jeśli Kochasz swoją żonę, tylko mac. Jakby co to pomogę Ci w znalezieniu fajnego sprzętu.

Mówię to ja , Jarząbek informatyk.

Do 2.3k kupisz MacBook Pro, 15", wyczekaj, wyszukaj z matową matrycą. Będzie miał i5 lub i7 żonka będzie Ci przez lata dziękować

Ostatnio edytowane przez slafo : 06.01.2016 o 23:51
slafo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem