Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.09.2016, 08:44   #10
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał CeloFan Zobacz post


Moim zdaniem nie da się zrobić ciekawego filmu a nawet nieciekawego, jeśli cały materiał to ujęcie skierowane na drogę do przodu. Wyjątkiem mogą być bardzo atrakcyjne i egzotyczne miejsca. Ale do takiego filmu też się nie wraca.
I nie ma takiej aplikacji która zrobi wszystko za nas.
Po prostu coś lepszego od przeciętności wymaga jakiegokolwiek, choćby niewielkiego wysiłku. Lepiej już nauczyć się prostego Windows Movie Maker.
Filmik zrobiłem jako coś a la demo pod kątem osób którym - jak mi czasem - kompletnie nie chce się siedzieć przed ekranem komputera. W niecałą godzinę po powrocie z dowolnego wyjazdu mogę wrzucić jakiś filmik aby zaspokoić pierwszą ciekawość znajomych. Potem można to sobie doszlifować w czym innym.

Na YouTube jest nieprzebrana ilość filmów z bardzo ciekawych miejsc do których autorzy dotarli na motocyklach, a ich relacje są... takie sobie, żeby nie napisać dosadniej. Nie pomaga tam nawet montaż w profesjonalnej aplikacji. Masz rację, że sposób montażu zaoferowany przez tą aplikację jest wręcz banalny, kluczem będą ciekawe ujęcia ale odwracając kota ogonem napiszę: co z tego że masz ciekawe ujęcia, skoro po powrocie nic z nimi nie zrobisz, tylko zarosną pajęczynami w ciemnym kącie na dysku? Montaż - nawet w aplikacjach Windows Movie Maker czy Apple iMovie wymaga poświęcenia znacznie większej ilości czasu.

Film na poparcie Twojego argumentu: zestawienie ciekawych miejsc z prostym montażem dało efekt który mi się podoba ale to też rzecz gustu: https://youtu.be/85VErvTqgWc
Skoro nie wracasz do swoich zdjęć czy filmów z wyjazdów, to po co właściwie je rejestrujesz (o ile to robisz)? U mnie znajomi i rodzina wręcz domagają się przy spotkaniach relacji z kolejnych wypadów.

Ostatnio edytowane przez Neo : 15.09.2016 o 08:52
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem