Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.11.2017, 08:32   #12
yeuop
nOOb
 
yeuop's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2013
Posty: 515
Motocykl: RD03
yeuop jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 6 godz 59 min 9 s
Domyślnie

Dziekuje wszystkim za odzew!

W sumie to mi guzik pomogliście, bo mam jeszcze więcej pytan i jestem coraz bardziej niezdecydowany

W sumie Klima jeszcze nie widziałem na zywo. Tego RST owszem i podobala mi się kurciora, no ale kobiet tez się nie wybiera na podstawie wyglądu. A może cos zle robie? Nie byłem swiadom tego, ze Klim faktycznie nie posiada zadnego ocieplenia!
Widzialem na zywo ten najdroższy model Rukki. No nie podoba mi się, ale przyznaje, ze to musi być cos bardzo komfortowego. Cena to porazka.
W Klimie mi się nie podoba, ze ma bardzo niski kołnierz w porównaniu do innych.
No i faktycznie roznice miedzy Badlandsem i Latitude sa tak minimalne? Fiu fiu.

Jeszcze jedna rzecz mi chodzi po glowie - ja w sumie już 15 lat (odkad zaczalem legalnie jezdzic motocyklami) jezdze w tych samych cienkich chopperowych ciuszkach (zwykla ramoneska i bardzo cienkie spodnie przemakające po 15 sekundach), wiec może nawet zmiana na tego RST to już będzie mega komfort i w ogole?
Ja niestety byłem na tyle skrajnie glupi, ze w tych cienkich ciuchach zaliczyłem Mongolie, Pamiry, Kaukazy czy inne Nordkappy, przeklinałem wszystko i wszystkich, ale jakos dalem rade. Natomiast w tym roku na wiosne cos we mnie peklo. Zrobilem wczesna wiosna szybki skok do PL (mieszkam na stale w UK) i podczas powrotu do UK (kwiecień, gdzie w dwa dni trzeba zrobić prawieze 2000km) TAK przemarzłem, ze po wejściu do wanny z goraca woda jeszcze przez 2-3 godziny mnie trzeslo z zimna. Pierwszy raz w zyciu czulem, ze wnętrzności, kosci itd. miałem po prostu wychłodzone. To było tak paskudne uczucie, ze stwierdziłem, ze już wystarczy tych zartow.
Tylko teraz madrze musze wybrać odpowiedni zestaw
Bo za kilka miesięcy znowu akurat w kwietniu robie szybki strzal UK-PL i z powrotem, a w czerwcu jade na Nordkapp ;-)
Patent z gumowymi rękawicami mi się podoba, dzięki!

PS: Sorry za grafomanie, poniosło mnie.
yeuop jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem