Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.09.2019, 22:16   #13
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,231
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 7 godz 14 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
nie pójdzie... nie ma znaczenia czy to GPX czy KML przynajmniej na zumo 396 nie da się wgrać tej trasy liczy w nieskończoność a na koniec komunikat że się nieda.... jeżeli ktoś pracuje na basecamp to jedyne rozwiązanie to wgrania maksymalnie krótkich odcinków wraz z ograniczeniem liczby punktów do przeliczania (np. 1000) kiedy zaznaczysz aby program sam obliczył ilość to będzie zwiecha na zumo 396

straciłem dwa dnia na walkę z tym badziewiem za dużą kasę ... i znalazłem jedno wyjście to aplikacja myrouteapp pracuje się jak w googlemaps i tak stworzoną trasę importuje mi navi bez problemu nawet o długości 2500km

można także wczytać gpx czy kml z google maps ale aplikacja i tak przeliczy to po swojemu!!! tyle, że nanosisz swoje zmiany i taką trasę bez problemu wczytuje zumo 396.
Coś robisz nie tak, ja w taki sposób robię trasy, nawet łączone. Działa.

W google maps rysujesz co chcesz:
1.jpg

Później eksportujesz do kml.
2.jpg

3.jpg

Otwierasz BaseCamp , robisz sobie jakiś katalog ( w moim przypadku tu TESTOWY,
4.jpg

Przeciągasz zapisany plik kml. do tego katalogu i masz ślad.
5.jpg

Klikasz prawym na śladzie i wybierasz Utwórz trasę z wybranego śladu
7.jpg

9.jpg

Jak przemieli masz trase
10.jpg

Podłączasz do nawi , przesyłasz i masz ja w urządzeniu. Jeszcze importujesz trasę w nawi i musi grać.

Ważne tylko , że jak zjedziesz z trasy, to nie pozwalaj na przeliczanie bo policzy po swojemu. Kasujesz trasę i wczytujesz ją na nowo, nawet jak zrobisz 300 km od startu to załaduje ci ją pierwotną. Możesz też nie pozwalać na przeliczanie i wrócić na trasę. Zadziała dalej.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 8.jpg (593.4 KB, 9 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez luk2asz : 16.09.2019 o 22:51
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem