Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.10.2011, 23:51   #6
kulka
 
kulka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: zarzyca/strzelin
Posty: 1,659
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
kulka jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 10 godz 20 min 43 s
Domyślnie

a ja nie rozumiem sensu zasiegania opinii, az tak jestes kolego podatny na sugestie?
mialem w ciagu 6lat 13sprzetow . dlatego ze jak mnie jakis interesowal to go kupowalem i wyrabialem tym sposobem swoja wlasna opinie na temat danego sp[rzeta . szczerze mowiac to w 70% opinie z netu zaczerpniete nijak sie pokrywaly z tym co wnioskowalem po wyprubowaniu danej maszyny .
m.inn. dlatego dopieo w tym sezonie zdecydowalem sie na zakup tak negatywnie opiniowanego starego biga , zawierzalem opiniom znafffcuff i balem sie pchac w tego sprzeta . w koncu jednak po tylu niepolecanych sprzetach , ktore w moim posiadaniu okazywaly sie calkiem odmienne postanowilem zanabyc biga i zaluje tylko ze dopiero teraz to uczynilem . tak , ze kolego nie masz co sie zastanawiac - bierz sprzeta , przelataj sezon i jak nie bedzie ci pasil to pogonisz i kupisz nastepnego
jesli bedzie w dobrym stanie to naprawde nie bedziesz mial ze sprzedaza problemu . jak widac w moim przypadku 12motocykli sprzedalem prawde mowiac od reki . big jest pierwszym , ktory zostaje na dluzej i w ktorego zainwestowalem swoj czas i troche pieniedzy by sluzyl moim celom i nie zaluje , w koncu trafilem na to co chcialem
czego i tobie życzę
pozdro
__________________
BMW r100gs suzuki dr750big
kulka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem