Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.01.2019, 12:23   #524
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,327
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilq.bb Zobacz post
- snowboard piętrowy- takie skrzyżowanie deski i deskorolki - nawet googiel obrazka nie znajduje, żeby pokazać jak to wygląda.
Kilka sów o Swingbo Alpin Surf
My już po pierwszych próbach. Masakra Ze wstępnych obserwacji. Nie da sie tym sterować dokąd nie jedziesz już całkiem szybko. W nartach czy desce możesz jechać powoli lub sie ześlizgiwać całkiem powolutku oswajając sie z techniką i prędkością. Na tym albo stoisz albo nap*******sz albo giniesz. Z reguły to ostatnie Przy czym sterowanie też nie jest jakoś szczególnie dynamiczne. Na nartach za dzieciaka radziłem sobie spoko. Na desce próbowałem w zeszłym roku i po dwóch godzinach potrafiłem zjechać bez gleby wiedząc jak sterować. Na tym wynalazku wiem tylko jak się w miarę szybko z niego katapultować przed przeszkodą- co już nawet czasami mi wychodzi

wilq.bb dzięki!


Jeśli ktoś ma uwagi albo wie jak tym się nauczyć jeździć to śmiało. Tu filmik z lat świetności wynalazku https://www.youtube.com/watch?v=xP9i-rflCPk
Ciekawe ze wyszukiwarka zasugerowała 4 filmiki z jazd na śniegu a reszta dotyczy wózków inwalidzkich. Przypadek?
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem