Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.10.2008, 16:46   #10
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

dzięki panowie za fantastyczną pomoc (wolę Hiszpanki)! Ciekawi mnie jak to jest z dętkami, mianowicie czy są takie specjalne na Maroko i okolice? ciekawią mnie również wasze preferencje dotyczące kasków; cross albo nie cross oto jest pytanie. Co do opon to już mam 07, i najwyżej coś zorganizuję na miejscu, albo nie. Mam taki bukłaczek ortlieba 4l, to mi zazwyczaj wystarcza (plus 2l cola) i zastanawiam się czy nie ma składanych benzyniaków? Może ktoś się z tym spotkał? Czy ktoś z was miał jakieś doświadczenia ze świecami IR, albo plat? Co w nich jest leprzego prócz ceny?
Ok, pytań wiele, czasu również, pomalutku....
A'propos Am pd - taaa to jest motocyklowy raj - można zeń nie wrócić; poznałem pewnego kanadyjczyka - wyjechał na 2 miechy (KTM) podróżował już pół roku, w Manaus poznał piękną brazylijkę, która obsługiwała jego sprzęt, moto również. Po spożyciu większej ilości kolumbijskiego koniaku, nie przeszkadzało mi nawet że mówi po portugalsku. Spotkaliśmy się w Cusco, a oni wracali do Bolivii - to najpiękniejszy kraj na świecie, motoraj, mówił zobacz, byłem to prawda. Podróże na dachu 19 wiecznej łajby po Ucayali i Amazonce, gwiazdy spadające na łeb, krzyż południa kręcący się wciąż nad głową, burze, ulewy i słońce, wilgoć w płucach, uśmiechnięci ludzie. Wielkie canyony (cutahuasi 3200m wysokości ścian - patrz fotki) Colca, wulkany gejzery, dziwny piękny i spokojny świat, gdzie życie chwilą nie jest umiejętnością, raczej przywilejem Polecane moto - singiel 250ccm
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem