Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.02.2018, 07:02   #189
NUROFEN
 
NUROFEN's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Strzelce Opolskie
Posty: 683
Motocykl: CBR 1100 XX
NUROFEN jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 19 godz 31 min 12 s
Domyślnie

Odnośnie T-Com...

Cytat:
Napisał krakus Zobacz post
Wczoraj dotarły do mnie interkomy. Zainstalowane w kaskach. Na razie testowane na sucho w warunkach domowych. Łatwość obsługi ok, dwa przyciski i pokrętło. Widziałem na aliexpress inne interkomy, przy których użytkownicy narzekali na zbyt małe przyciski.

Radio FM zbiera porównywalnie to telefonów komórkowych. Czyli w miastach powinno być ok, w trasie nie oczekujmy cudów.

Połączenia telefoniczne - wykonałem kilka telefonów, podobno dobrze mnie było słychać. To jak będzie podczas jazdy to już składowe - jaki kask, jak wysoka szyba, pozycja na motocyklu itp. Zobaczymy czy będzie bardzo zbierał szumy.

Słuchanie muzyki - spotify obsługuje, play/stop/przód/tył

Interkom - w warunkach domowych ok, zobaczymy jak będzie się sprawdzał podczas jazdy. Kupiłem do komunikacji z żoną siedzącą z tyłu. Ale zrobię też test na odległość przy dobrej pogodzie.
Można łączyć 3 zestawy ze sobą. Ale z tego co widzę jednocześnie chyba mogą ze sobą rozmawiać tylko dwie osoby. Do sprawdzenia.

Minus jaki zauważyłem: złącze do ładowania/podłączania słuchawek - nie jest to złącze micro USB. Trzeba zabierać ze sobą kolejny kabelek do ładowania.

Podsumowując - za 390zł zestaw 2 kompletów. Na razie jestem w 100% zadowolony. Zobaczymy jak będzie na wiosnę po testach podczas jazdy.

Ja kupiłem na razie zestaw pod jeden kask.
Pierwsze wrażenia ?
To nie jest Made in China jakie pamiętamy .
Produkt ładnie i estetycznie zapakowany. Jakość wykonania , materiałów sprawia wrażenie ,że wygląda dużo drożej niż faktycznie kosztuje.
Test w warunkach domowych super. Czekam na wiosnę.
XX iarze polecali ten produkt. Do 120 km / h jakość rozmów bardzo dobra.
Poza tym chyba ciężko się skupić na jeździe gdy na blacie wysokie cyfry i prowadzić rozmowę .
__________________
NUROFEN jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem