Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.04.2010, 22:10   #20
MECENAS
 
MECENAS's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: TRZEBNICA
Posty: 143
Motocykl: kiedyś było RD07 A teraz sprzęt dla niemieckiego emeryta
MECENAS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 1 godz 1 min 48 s
Domyślnie

A ja że się pochwalę wróciłem prawie suchutki po mimo jazdy non stop w deszczu około 10 godzin (niestety kolega złapał gumę i radziliśmy sobie dzielnie około 4 godziny na autostradzie), też miałem okazję przetestować nowy nabytek i to nie jeden, ale do rzeczy:

- po pierwsze kiedyś polecałem wam takie cudo za 30 PLN
http://www.allegro.pl/item977704322_...4_goretex.html
mogę z czystym sumieniem polecić jeszcze raz, gdyż sprawdziły się w 100% nogi suche po mimo bagna w butach,

- po drugie uważam że niestety warto wydać parę złotych na dobre ciuszki z gore-tex-em, moje sprawdziły się w 100 % nie tylko ze względu na nieprzemakanie ale również na komfort jazdy (brak skrępowania ruchów), nie odczuwanie zimna itd.
Co do wydatku to moje ubranko zakupiłem w HEIN GERICKE, koszt kurtki wraz ze spodniami wyniósł około 2300 PLN. Może nie jest to mało ale jeśli miał bym wydać np na zestaw MODEKI 1500 PLN (który nomen omen miałem) to nie popełnił bym nigdy więcej takiego błędu,

- po trzecie niestety nie byłem do końca suchy gdyż miałem na sobie rękawiczki (z mębraną a jak, o nazwie SHELTEX nie polecam) przez które po paru godzinach przesiąkła woda i zaczęła wlewać się do rękawów kurtki, oznacza to niestety w przyszłości kolejny wydatek na rękawice z gore-tex-em

I to by było na tyle, wnioski, sugestie, opinie przyjmuję od poniedziałku do niedzieli w godzinach urzędowania.

Pozdrawiam

MECENAS
MECENAS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem