Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.05.2010, 08:26   #16
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,499
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 4 dni 4 godz 5 min 37 s
Domyślnie

Daszek jest miękki i elastyczny, więc IMHO ciężko go uszkodzić. Płatwa jest krucha i jakoś tak niefortunnie często się nią zahacza, nawet wchodząc przez drzwi w kasku potrafię przywalić w futrynę właśnie nią (ale ja mam 195cm). Już ją dwa razy reanimowałem (ostatnio sklejałem z kilku kawałków, bo się rozsypała po upadku kasku na beton). Strzałka u mnie się trzyma dobrze i nie zamierza uciec. Poza tym jest zapasowa. Na szybie też mam dwa ślady po daszku. Można go podnieść wyżej, ale jak jest ustawiony nisko to przynajmniej można nim słonce przysłonić, żeby po gałach nie dawało.

Trochę mi się wyrobił mechanizm szyby i szyba chodzi z większym luzem. Próbowałem zobaczyć czy to szyba czy mechanizm, ale widocznego zużycia na elementach nie widziałem. Szyba jak jest czysta (umyta z obu stron) to mało paruję, jak się pojeździ dwa dni to szyba zaczyna parować bardziej.

Zapięcie się nie luzuję, tylko wyciąga się pasek przy zapięciu. U mnie jest to samo i co jakiś czas muszę pasek dociągnąć, bo pod brodą lata luźno. Ogólnie kask jest i narazie nie myślę o zmianie.
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem