Wątek: Buty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.08.2019, 20:46   #778
zaczekaj
Asia
 
zaczekaj's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Złotoryja/ Wrocław
Posty: 2,241
Motocykl: XL750, CRF300RALLY
Galeria: Zdjęcia
zaczekaj jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 6 godz 39 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fis Zobacz post

zaczekaj - i pójdziesz w nich zwiedzac bazylikę? A potem spakujesz to wszystko na motor i pojedziesz na 8 wzgórze rozbic namiot po raz 28 tym razem z widokiem na przykład na Rzym? A wszystko to przykładowo na początku września? Wg mnie mozna, da się, ale to straszna męka...
Ale w czym problem? W zeszłym roku zrobiłam 15000 km w miesiąc, w upałach dochodzących do 45 stopni i crossfire to był najmniejszy problem jaki miałam. Mało tego, cieszę się bardzo, że miałam pancerne buty bo niespodziewanie przewróciłam się w koleinie. Wątpie czy kostka by była cała gdybym miała mniej pancerne buty.
Zresztą napisałam przecież, że tak czy siak zawsze mam w bagażu jakieś inne obuwie, chociażby klapki. W razie dłuższego zwiedzania zmieniam buty i po sprawie. Dla mnie to nie problem.
Tak jak Natalia napisała. Każdy ubiera to co lubi. Ja wolę mieć maksimum ochrony więc ubieram pancerne buty (swoją drogą crossfire są dla mnie bardzo wygodne. Zmieniam je na inne tylko gdy jest mi za gorąco.)
Ty wolisz wojskowe buty więc w nich jeździsz. Ja tego nie potępiam. ,,Wg mnie można, da się, ale to straszna męka"... w przypadku połamania kostki czy innej kontuzji.

Ostatnio edytowane przez zaczekaj : 12.08.2019 o 21:04
zaczekaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem