Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.08.2023, 15:37   #1
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie Ruskazaraza :D Uraaaa650 - konsultacja

Sóhejcie. Składam Urala - zamarzył mi się napęd - znalazłem ramę wózka, wahacz, dyfer... no komplet w zajebistym stanie ale pogadawszy z gościem wyszło, że napęd jest od Dniepra.
PONOĆ coś może nie spasować do Uralowskiej ramy /już współczesna tzw. 'drabina'/ z poziomymi długimi belkami z tyłu.
Sprawa jest taka, że nie cofnę się przed jakąkolwiek przeróbką bo Ural był w stanie urągającym wszelkim przekleństwom więc nie będę z niego robił perły-igły a jedynie motocykl w pełni sprawny technicznie, poprawiając wszystko co się da.

Myślę, że jedyne co może NIE pasować to będzie rozstaw/szerokość punktów mocowania wahacza. PODOBNO - może pasować w takim układzie Kaśkowa rama ale na pewno nie będę kupował ramy...
wszystko co na prawo od motocykla reguluje się podciągami a punkty mocowania do motocykla są wszędzie takie same - kule.

Czy ktoś może się sensownie w temacie wypowiedzieć? Czy jest tam jakaś MUKA, która jest nie do przejścia /wątpię/ ale opieram się na małej znajomości niuansów między tymi motocyklami. Biegle zaś władam szlifierką

Prince? Podlasie? Ktoś?
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem