Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.05.2008, 13:18   #8
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Ok więc może dorzucę swoja opinię bo w końcu z braku laku kupiłem tą kurtkę i po wyjeździe do Czarnogóry muszę powiedzieć że jestem z niej bardzo zadowolony.

Tak jak pisałeś Truck stójka jest do dupy i trochę tamtędy podwiewa. Trzeba dokupić jakiś kołnierz albo coś .... Przy majowych temperaturach w Czarnogórze nie było problemu z poceniem się.... czasami stałem w niej na słońcu kilkanaście minut bez zdejmowania i było OK - jednak goretex robi swoje. Nie wiem co będzie w ekstremalne upały, przypuszczam że trzeba będzie kupić jakąś typowo letnią kurtkę albo buzzer

W deszczu również zachowała się świetnie, kieszenie nieprzemakalne ale ... trzeba je dokładnie zamykać uważając żeby nic się nie podwinęło. Ja niestety robiłem to na odwal i mój telefon mimo że złapał tylko trochę wilgoci odmówił dalszej współpracy .

Podoba mi się też w tej kurtce że jest taka obszerna W tym rozmiarze, który kupiłem kurtki zazwyczaj pasują na mnie na styk ... a ta ma jeszcze sporo luzu i jest na prawdę długa. Noo i te obszerne kieszenie ....

Powiem szczerze - nie kupię już nigdy nic innego niż goretex
hubert jest offline