Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.01.2021, 19:46   #201
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,796
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 41 min 45 s
Domyślnie

No ale dlaczego taki wielki i brzydki jak można ładniejszy
https://www.ehonda.net.pl/p/agregat-...QaAlCUEALw_wcB
Auto nie posiada solarnego dachu, co do zasięgu to zima nie jest najlepszym czasem a ja jeżdżę na 18 calowych zimówkach, w oryginale są 19 calowe, może to też przekłada się na paramenty. Sprawą istotną jest fakt że auto dalej działa w trybie beta, oprogramowanie i zarządzanie energią nie jest może działające poprawnie. Dużo osób skarży się na padające akumulatory 12V, niektórzy nie mogą wejść do auta, u mnie był błąd poduszki powietrznej i wyłączenie systemu SOS. Większość przechodzi po wyjściu z auta i ponownym ruszeniu, ten błąd zostaje w pamięci ale nie powoduje z reguły unieruchomienia auta, wyjątkiem jest martwy akumulator 12 V. Dzisiaj miałem nowy błąd i rzeczywiście zgubił 3000 przebiegu.

Po spacerze w Sandomierzu wszystko wróciło do normy. Zgodnie z powiedzeniem, spieszmy się kochać promy, bo tak szybko odchodzą, dołożyliśmy następny do kolekcji, rzeka San.

Nawigacja powoduje mieszane uczucia, z jednej strony prowadzi bardzo fajnymi drogami zgodnie z duchem ADV, w jakiś sposób uaktualnia dane online, a jednocześnie nie potrafi wytyczyć trasy uwzględniając ładowanie. To ma być w uaktualnieniu systemu które zgodnie w mailem będzie w lutym lub marcu. Chociaż dziś w Kraśniku zaproponował hotel Hetman, no ale turystyka jest zamknięta. Widać to w tych wszystkich miejscowościach które dzisiaj odwiedziliśmy.

__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem