Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.06.2011, 11:25   #1
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie Maroko z lapanki II - relacja [2011]

Nie chcialem pisac tej relacji, ale okazalo sie ze koledzy mieli przeswiadczenie iz maja to w cenie wyjazdu i domagaja sie uwiecznienia.

W imprezie udzial wzieli:

Lepi, ktm 690 funkiel nowka niesmigana w terenie
Dave, ktm 640 Adv w czasie polowicznego rozpadu
Bart, Africa Twin - nasza wyjazdowa Enigma
Piter, KTM 990 - funkiel nowka na gwarancji
Yacman, KTM 990 - funkiel nowka tuz po gwarancji
Newrom, DRZ - pierwsze kroki w Afryce
Steve, DR 650SE - adoptowany przez forum kangur - po raz pierwszy w Afryce
Waldek, Africa Twin - po raz kolejny w Maroku
Kristos - Jawa 350 w wersji Tramp, hard enduro
i piszacy te slowa - babcia rd04. Poprzedni wlasciciel okreslal jej stan jako nienaganny...

Patrzac na sprzety i doswiadczenie poszczegolnych osob mozna odniesc wrazenie, ze ekipa jest na tyle niejednorodna, ze nie mozna bedzie tego rozsadnie ogarnac. Z przyjemnoscia napisze, ze dla mnie byl to najfajniejszy z afrykanskich wyjazdow.

Autorami zdjec z tej relacji sa rozni czlonkowie ekipy. Ja tylko dokonalem subiektywnego wyboru...


Na "rybke", zamiast zdjec, wrzucam pokaz z dzialan warsztatowych przeprowadzonych podczas burzy piaskowej na odcinku Merzouga - Zagora. Rzecz dziala sie miedzy scianami jakiejs kasby w Tafraoute. Probowalismy sie ochronic przed piaskiem, ale nieco nam wpadlo do silnikow ;(






Cd niewatpliwie nastapi. Uczestnicy wyjazdu sa mocno proszeni o wspieranie autora w poczynaniach dokumentacyjnych.

PS. W relacji nie bedzie na razie polskich liter, bo zepsul mi sie prawy alt w laptopie. Klawiatura zamowiona, wiec pewnie sie pojawia
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.

Ostatnio edytowane przez JARU : 28.12.2012 o 16:03 Powód: dodaję termin wyjazdu
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem