Wątek: Varadero 1000
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.09.2015, 16:11   #7
Kobra
 
Kobra's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: TYCHY
Posty: 423
Motocykl: SD02
Przebieg: 000000
Kobra jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 godz 13 s
Domyślnie

Varadero mam od marca tego roku, zrobiłem nim 8000 km. Robiłem różne trasy, po 200, 500 i raz 1000 km. Kanapa jest rewelacyjna, 1000 km zrobione do Chorwacji ( za jednym razem, tylko małe przerwy na tankowanie ) i zero problemów z czterema literami To samo mówi mój plecak, że siedzi jak w domu przed telewizorem. Spalanie z trzema kuframi i we dwie osoby 5,5 l/100km, mierzone trzy razy, nie chciało wyjść inaczej. Trampek 650 z takim samym bagażem spalił 6,5. Zbiornik 25 litrów pozwala robić duże przebiegi Na spalanie ma wpływ 6 bieg, kiedy sobie silnik odpoczywa w trasie. Hamulce rewelacja, system dual połączony z ABS pozwala wyhamować mastodonta bardzo efektywnie. Przed kupnem poczytałem artykuły, że to motocykl dla powyżej 180 cm wzrostu, ja mam 170 i daje rade, co prawda lekki to on nie jest, ale ja używam viaderko tylko do przelotów asfaltowych. Oczywiście pewnie są lepsze sprzęty, ale dla mnie wybór viaderka był trafiony na 100%. Moc jest wystarczająca, wygląd taki, że mnie urzekł jak zobaczyłem pierwszy raz na ulicy szukają czegoś na asfalt. To jest moja opinia, na pewno wielu będzie miało inne zdanie. Kupiłem, nie żałuje
__________________
Kiedyś Tygrysek
Kobra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem