Wątek: Program
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.02.2020, 11:09   #16
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Zgłupiałem już do reszty.
Nie znalazłem żadnych opcji do instalacji mapy z urządzenia, ani w Basecamp, ani w instrukcji. W MapInstall, czyli aplikacji do instalacji map, nic nie można zrobić - jest widoczne moje urządzenie i nic na nim.
Całą wycieczkę zaplanowałem sobie jako "Podróż", może tu jest problem? Bo wygląda na to, że routowanie i rysowanie śladu odbywa się na podstawie "trasy". A z kolei trasa umożliwia podanie dwóch punktów tylko.
Zaczyna mnie trafiać szlag - na 12 dni jazdy mam każdego dnia od kilku, do kilkunastu punktów i to całe gujano, bo inaczej aplikacji Garmina nie mogę nazwać, wiesza się, kręci kółeczkami, przelicza i ch. go wie co jeszcze robi.
Jest frustracja. A ja nawet nie chcę nawigacji, tylko widziec na urządzeniu mniej więcej mapę i ślad. W aplikacji jako tako widzę, na urządzeniu tylko połączenia lotnicze :/

Mapy między urządzeniem a komputerem można przesyłać, jeśli kupiło się wersję na karcie SD. Tych do pobrania nie mozna, nawet jeśli wrzuci się je na kartę. To jest tak durne, że po tegorocznej wycieczce sprzedaję garmina i...never again.
  Odpowiedź z Cytowaniem